Gdzie spędzić święta wielkanocne?

Część z nas zmęczona ciągłą pogonią między pracą a domem coraz częściej myśli o spędzeniu zbliżających się świąt wielkanocnych w jakimś ciekawym miejscu.  W tym okresie znajdziemy sporo ofert, proponujących nam odpoczynek z możliwością zjedzenia tradycyjnych, wielkanocnych posiłków z dala od zgiełku życia codziennego.Góry

 

Południowa część Polski zazwyczaj wybierana jest wśród planujących wyjazd na święta bożonarodzeniowe. W tym czasie narciarze mogą skorzystać z oferty pobliskich stoków narciarskich, więc jest to poniekąd dla nich dodatkowa atrakcja. W okresie wczesnej wiosny i świąt wielkanocnych turystów jest zdecydowanie mniej, co powoduje mniejsze kolejki do różnych atrakcji. Na południu Polski niezależnie czy będą to Tatry, Bieszczady czy Beskidy, wszędzie znajdziesz bogatą ofertę noclegów z tradycyjnym wyżywieniem, które kojarzą się nam właśnie ze świętami wielkanocnymi. W górach każdy znajdzie coś dla siebie. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu mają do wyboru wiele szlaków turystycznych z pięknymi widokami. Osoby szukające pełnego relaksu odnajdą go w licznych strefach SPA dostępnych w hotelach oraz ośrodkach basenowych. Baza hotelowa jest bardzo rozległa. Znajdziemy zarówno małe, prywatne pensjonaty jak i duże hotele. Ceny zależne są od lokalizacji oraz pakietu wielkanocnego jaki, zostanie wybrany przez nas.

Gdzie spędzić święta wielkanocne?

Wielkanoc nad morzem

 

Jeżeli jednak uważasz, że góry nie są dla ciebie idealną opcją spędzenia czasu podczas świąt wielkanocnych, pomyśl o północy Polski. Nad morzem w zależności od miejscowości, którą wybierzesz, możesz również ciekawie spędzić czas świąt. Tutaj również będzie mniej turystów niż w sezonie letnim, więc będą zdecydowanie mniejsze kolejki do dostępnych w tym czasie atrakcji. Baza hotelowa jest również bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie miejsce w takim razie wybrać? Wszystko zależy od twoich potrzeb. Polecamy Trójmiasto w tym okresie, ze względu na możliwości zwiedzania, jakie nam udostępnia, bez względu na panującą pogodę.