Który hotel warto wybrać na wakacje z niemowlakiem?

Dla wielu młodych rodziców pierwszy wyjazd z niemowlakiem wiąże się z ogromnym stresem. Dlatego też pamiętajmy, że przy wyborze hotelu na tego typu wyjazd warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, między innymi to czy w danym obiekcie dostępna jest pełna infrastruktura dla niemowląt. Bardzo ważna jest także czystość. Oto kilka propozycji godnych uwagi.

Zakopane – Aries Hotel

Jeżeli planujemy wyjazd do Zakopanego warto rozważyć pobyt w Hotelu Aries. To właśnie tu możemy, bowiem liczyć na wszelkie udogodnienia dla niemowlaków. Jest to stylowe i eleganckie miejsce, w którym panuje niepowtarzalny klimat i kameralna atmosfera. Co ważne, choć budynek usytuowany jest na uboczu to jednocześnie znajduje się w samym sercu Zakopanego.

Który hotel warto wybrać na wakacje z niemowlakiem?

Mazury – Marina Club

Miejscem, które doskonale nadaje się na pierwsze wakacje z niemowlakiem jest także Hotel Marina Club. Jest to hotel rodzinny, który oferuje nam wysoki standard pobytu. Na terenie obiektu dostępne są ciekawe sale i place zabaw, funkcjonuje również kids club z opieką animatorek. Miejsce to warto wybrać także ze względu na bliskość natury, szereg atrakcji i piękny design.

Pomorskie – Rosevia Resort

Jeżeli na pierwszy wyjazd chcielibyśmy wybrać się z niemowlakiem nad morze to warto rozważyć ofertę hotelu Rosevia Resort. Możemy spędzić tu, bowiem fantastyczne rodzinne wakacje. Obiekt dysponuje dużym ogrodem, przestronnymi pokojami dla rodzin z dziećmi oraz restauracją, w której możemy zamówić dania specjalnie przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach.

Podkarpackie – Hotel Bacówka Radawa&Spa

Idealnym hotelem dla dzieci jest również Hotel Bacówka Radawa&Spa. Warto zaznaczyć, że na terenie obiektu znajduje się pokój matki z dzieckiem oraz sklep, w którym możemy zakupić wszystkie artykuły niezbędne do codziennej pielęgnacji niemowlaka. W recepcji możemy wypożyczyć łóżeczko turystyczne, elektryczną nianię, wanienkę, a nawet kołyskę i gondole. Nie musimy, więc martwić się, o to, że nie zabierzemy czegoś z domu. Dużą atrakcją dla dzieci jest tu również zagroda bacówkowych zwierzaków.